Hizmetlerimiz

 • is-guvenligi-uzmani-hizmeti - İş güvenliği, işyerini ve çalışanı koruyup kollayan sistemli ve bilimsel çalışmalar bütünüdür.

  İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti

  İş güvenliği, işyerini ve çalışanı koruyup kollayan sistemli ve bilimsel çalışmalar bütünüdür.

 • risk-degerlendirmesi - Risk değerlendirmesi, işyerinde var olan tehlikelerin belirlenerek bu tehlikelerin riske dönüşmesini engelleyen çalışmalardır.

  Risk Değerlendirmesi

  Risk değerlendirmesi, işyerinde var olan tehlikelerin belirlenerek bu tehlikelerin riske dönüşmesini engelleyen çalışmalardır.

 • mobil-saglik-hizmetleri - İşyerlerine zorunlu kılınan tüm periyodik muayene hizmetlerini tam donanımlı mobil sağlık araçlarımızla etkin ve hızlı bir şekilde firmalarınıza ulatırmaktayız.

  Mobil Sağlık Hizmetleri

  İşyerlerine zorunlu kılınan tüm periyodik muayene hizmetlerini tam donanımlı mobil sağlık araçlarımızla etkin ve hızlı bir şekilde firmalarınıza ulatırmaktayız.

 • isguvenligi-egitimleri - Eğitimlerinde , çalışanlara karşılaşacakları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini oluşturmak amaçlıdır.

  İşgüvenliği Eğitimleri

  Eğitimlerinde , çalışanlara karşılaşacakları mesleki riskler ile bu risklere karşı alınması gerekli tedbirleri öğretmek ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini oluşturmak amaçlıdır.

 • acil-durum-plani - Acil durum planı,çalışanları ce çalışma çevresini etkilemesi mümkün acil durumları belirleyen ve bunların olumsuz etkilerini önleyici tedbirleri alan plandır.

  Acil Durum Planı

  Acil durum planı,çalışanları ce çalışma çevresini etkilemesi mümkün acil durumları belirleyen ve bunların olumsuz etkilerini önleyici tedbirleri alan plandır.

 • yangin-guvenligi - Yangın Güvenliği, işyerinde yangının oluşmasını engelleyen ve yangınla mücadele ederek çalışanların ve ortamın güvenliğini sağlayan sistemli çalışmalardır.

  Yangın Güvenliği

  Yangın Güvenliği, işyerinde yangının oluşmasını engelleyen ve yangınla mücadele ederek çalışanların ve ortamın güvenliğini sağlayan sistemli çalışmalardır.