Hakkımızda

Hakkımızda - İntegral OSGB Danışmanlığı Bostancı' da OSGB Danışmanlığı veren 8 yıllık bir firmadır. Bostancı' da OSGB Danışmanlığı yaptığımız yüzlerce firmayı referanslarımızdan görebilirsiniz.

İntegral OSGB Danışmanlığı Bostancı' da OSGB Danışmanlığı veren 8 yıllık bir firmadır. Bostancı' da OSGB Danışmanlığı yaptığımız yüzlerce firmayı referanslarımızdan görebilirsiniz.

Bostancı 'da verdiğimiz OSGB Danışmanlığı hizmetimiz profesyonel İş Güvenliği uzmanlarımız ile en etkin bir şekilde Bostancı' da faaliyette olan firmalara OSGB Danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

OSGB Danışmanlığı ne demektir? OSGB Danışmanlığı nasıl yapılmalıdır diye soracak olursak, şu şekilde özetleyebiliriz;

İş Güvenliği, çalışanların iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı korunmalarının sağlanması, iş ortamlarında çalışan arkadaşların işin devam etmesi ile ilgili olarak ortaya çıkan tehlikelerden, bedensel ve ruhsal olarak zarar görmemesi için alınması gerekli hukuki, teknik ve tıbbi önlemleri sağlamaya yönelik çalışmalardır.

İntegral İş Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetlerimizi kaza olduktan sonra değil, kazalar gerçekleşmeden tüm kaza olasılıklarını ortadan kaldırmaya yönelik olarak yapmaktayız.

Ayrıca Bostancı'da firmalarımıza iş güvenliği uzman hizmeti kapsamında yapılan işlemler, risk değerlendirmesi yapmak, uygun çalışmaları planlayarak yapılacak sağlık ve güvenlik önlemleri konusunda firma sahibine önerilerde bulunmak ve kontrollerini yapmak, çalışma ortamının denetimini yapmak, iş yerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlamak ve uygulanmasını kontrol etmek, iş yerinde kaza,yangın ve diğer acil durumların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapmak ve uygulamaları kontrol etmek; doğal afet, kaza, yangın veya patlama gibi durumlar için acil durum planlarının hazırlanmasını sağlamak, periyodik olarak eğitimleri ve tatbikatları yaptırmak, acil durum planı doğrultusunda hareket edilmesini sağlamaktır.

İntegral İş Güvenliği ve OSGB Hizmetleri İş güvenliği uzmanları olarak, İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini ilgili mevzuata uygun olarak planlamak ve uygulamak, iş yeri hekimi ile işbirliği yaparak iş kazaları ve meslek hastalıkları ile ilgili değerlendirme yapmak, tehlikeli olayın tekrarlanmaması için inceleme ve araştırma yaparak gerekli önleyici etkinlik planlarını hazırlamak ve uygulamaların denetimini yapmak, iş yerin de yapılan çalışmalara ilişkin tespit ve tavsiyelerini onaylı deftere yazmak ve işyeri hekimi ile beraber suretlerini saklamak görevlerimiz arasındadır.

İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak Bostancı İş Güvenliği Hizmetimizi konusuna iyi derecede hakim ve tecrübeli Bostancı iş güvenliği uzmanlarımız ile Bostancı' da OSGB Danışmanlığı veriyoruz.

İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve OSGB Hizmetleri olarak Bostancı' da firmalarına doğru hizmeti vererek,çalışanları, işletmeyi ve üretim güvenliğini sağlamayı, ayrıca çalışanlara verilen eğitimlerle çalışanların konsantrasyonunu ve motivasyonunu arttırarak iş kazalarını sıfıra indirmeyi hedefliyoruz. Hemen şimdi İntegral Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve Bostancı OSGB Hizmetleri 'ni arayın . 0216 410 55 33